1. PHP a formulář – Tvorba formuláře a jeho odeslání

Instagram: https://www.instagram.com/davidsetek/

S PHP se naučíte tvořit dynamické stránky. To znamená stránky, které se skládají na serveru a až poté se posílají do prohlížeče uživatele. Díky tomu můžete pomocí PHP například skládat obsah stránky dohromady, vypisovat dynamicky datum do stránky, které se bude každý den měnit atd. Možností je doslova milion. Budeme se postupně zabývat vším, co k PHP patří. Např. PHP pole, výpisy, cykly, podmínky atd. Pokud již ovládáte HTML, CSS a JavaScript (všechny tyto jazyky najdete na mém YouTube kanále), tak PHP pro vás bude další krok k tomu, abyste se stali plnohodnotnými webovými vývojáři a programátory. Pokud ovládnete HTML, CSS, JavaScript a PHP, tak už vás nic nezastaví.

K PHP také patří databáze. To znamená ukládání dat a následně jejich vypisování – popř. cokoli jiného, co s daty chcete dělat. Kdokoli vám zadá nějakou informaci na stránce, tak vy si ji dokážete uložit a pak s ní dále pracovat. A v tom je obrovská síla.

Čeká nás velké dobrodružství. K dispozici budete mít online učebnici s kódy, abyste si mohli vše zkontrolovat. Pokud budete mít nějaký dotaz, tak mi neváhejte k videím o PHP napsat komentář.

Source: https://www.youtube.com/watch?v=NLFqYJIka-c

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *